اخبارفرهنگی دانشجویی
هلال احمر
ثبت نام و عضوگیری کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز مهریز جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر این شهرستان با برپایی چادر در دانشگاه پیام نور مرکز مهریز از دانشجویان جدید الورود استقبال کرد.
به گزارش دبیر کانون دانشجویی  جمعیت هلال احمر پیام نور مرکز مهریز  / قاسم دهقانیزاده : با اغاز سال تحصیلی جدید اعضا کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه از جمله دانشگاه پیام نور,با برپایی چادر از دانشجویان جدیدالورود استقبال کرده و همزمان نیز از علاقمندان به فعالیت در کانون دانشجویی عضو گیری بعمل امد.
دهقانیزاده با بیان اینکه در این ایستگاه ها معرفی فعالیت ها و وظایف سازمان جوانان جمعیت هلال احمرتوسط اعضا کانون دانشجویی انجام میشود ، عنوان کرد : کانون های دانشجویی هلال احمر نیز در این برنامه ضمن اعلام برنامه های خود در طول ترم از از علاقه مندان به فعالیت در هلال احمر عضوگیری نمود.
دبیر کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر پیام نور مرکز مهریز در پایان خاطر نشان کرد : در این ایستگاه ها، اعضا در کنار خوش آمدگویی و راهنمایی دانشجویان، ثبت نام کلاس های کمک های اولیه را هم انجام خواهند داد که میتوانن با حضور در کانون دانشجویی  ثبت نام نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر